+38(098) 150-72-62
Зв'язок з нами
Працюємо щодня
c 8:00 до 20:00
  • Ціни в : грн
    • q
    • $
  • Украинский
  • Вхід

Доставка квітів в Хмельницькому - ідеальні букети на замовлення

Вартість доставки:
з 7 до 10 - 200 грн
з 10 до 12 - 150 грн
з 12 до 15 - 150 грн
з 15 до 18 - 150 грн
з 18 до 20 - 200 грн

  1. Сортувати за ціною:
  2. Дешевше
  3. Дорожче

Доставка квітів в Хмельницькому - ідеальні букети на замовлення

Протягом дня з 10-00 до 18-00 доставка квітів в Хмельницькому надається безкоштовно. Для наших клієнтів завжди великий вибір живих квітів і великий каталог букетів, за яким можна вибрати. Флорист із задоволенням повторить для вас уподобаний букет з каталогу або створить абсолютно нову квіткову комбінацію.

Наш флорист ніколи не поставить в букет несвіжу квітку. Репутація всього дорожче. Він візьме найсвіжіші квіточки і листя зелені, акуратно помістить їх в композицію і знову перевірить кожну рослину на доречність і цілісність. Майстер не дозволить вам поранитися шипами троянди. Шипи і колючі листя прибираються. Невідповідної квітки в букеті теж не буде. Всі деталі будуть ретельно підібрані по колірній палітрі, формі, текстурі.
Тому довірте створення вашого букета флористу нашого квіткового магазину, і ви зможете вразити вітаємого і викликати у нього найтепліші почуття в свою адресу. Гармонійний букет здатний створити лише майстер з почуттям смаку і пристрастю до квітів. Тільки тоді кожна стеблина і квіточка розкриють свій потенціал.

Замовити букет в службі доставки квітів

Майстерні квіткової служби доставки розташовані в кожному великому місті і працюють для вас 7 днів на тиждень. Щоб якісно вітати жителів Хмельницького та області ми маємо дві філії в місті, з прекрасними флористами і кур'єрами. Працюємо щодня: в будні, вихідні, у вечері або вранці - врахуємо будь-які побажання.
Кожне замовлення для нас однаково важливе, не грає ролі сума замовлення, розмір букета або привід. Всі квіти доставляються на автомобілі з комфортом, щоб не порушити цілісність квіткової композиції.

Доставка квітів по Хмельницькій області

Ваші близькі живуть в області і ви не знаєте як їх привітати? Уточніть у менеджера можливість і вартість доставки букета туди. Ми відправляємо квіти до багатьох міст і села Хмельницької області, але замовлення туди слід робити заздалегідь, хоча б за 2 дні до важливої ​​дати. Вiдстань не причина не висловлювати турботу і увагу до близької людини.

Замовлення квітів: способи оформлення заявки

Ми розуміємо, що для кожного клієнта є свій, найзручніший спосіб замовити квіточки. Поважаючи цей вибір, ми постаралися здійснити 3 сценарії оформлення замовлення:

Купити квіти онлайн

Оплата замовлення доступна на сайті при оформленні або після розміщення замовлення. Найзручніший спосіб оплатити квіти - це карткою VISA або MasterCard. Ми не приймаємо готівку. Купити квіти при доставці не можна. Тільки 100% передоплата.
Ваше замовлення передається в роботу флористу тільки в статусі "Оплачено".

Ви не змогли вибрати відповідні квіти? - Замовити індивідуальний букет

Відгуки

Залишити відгук
Усі відгуки

Звіт про доставку квітів

Згорнути

Зворотній зв'язок