Залита сонцем і дихаюча свіжістю композиція. Величезні імпортні троянди дивовижного кольору і форми келиха не залишать нікого байдужим. Безпрограшна комбінація кольорів: жовтий, бузковий, білий.
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Ви подарували нам стільки радощі та щастя! Як невидимі феї робите добро! Усього доброго вам!
Хороший ассортимент, адекватные цены, приветливый персонал, удобный сайт и много способов оплаты. Заказываю здесь не первый раз, еще ни разу не подвели. Букеты стоят долго, курьер не опаздывает. Смело заказывайте цветы с доставкой! Магазин выполняет свою работу на все 100%
Дуже дякую магазину uabuket за доставку квітів! Букет був свіжий, і дуже нам сподобався!
Ми вам дуже вдячні за доставку в місто Львів. Букет «Ніжність» був дуже гарний і вчасно доставлений. Ми дуже задоволені сервісом вашого магазина.
Дякую за доставку букетв в Марганець. Мама дуже задоволена.
Добридень! Мені потрібно було привітати іменинницю за пів доби до її народження. Замовлення в Луцьку було виконано вчасно, в період зазначеного часу, все чітко. Я дуже задоволена оперативністю і пунктуальністю! Тепер збираюся ще звернутися з кількома замовленнями. Процвітання вам і удачі!
Дякую за доставку. Це було круто. Дуже задоволена!!!
Велике спасибі за доставку букета "Симпатія" м. Хуст!
Чарівний букет із ніжних троянд доставили для моєї коханої дівчини у Львові. Букет флористи оформили дуже гарно. Молодці, за що велика подяка.
Я з Канади, вже третій рік користуюся послугами вашої компанії, вітаю сестру в Луцьку. Дякую за терпіння в роботі з клієнтами, точну доставку і високу якість квітів. Спасибі дизайнерам за прекрасні букети! Дуже приємно, що нараховуєте знижкові бали! Успіхів вам і таких же красивих днів, як вся ваша продукція!