Жовтий і синій, як кольори компаньйони, створюють цю чудову гру світла. Весняний контраст розбавлений чистотою білої лілії. Кольори, також як і квіти в цій композиції, підібрані професіоналами флористики з тонким смаком і покликані дарувати радість і привносити свіжі фарби в наше життя.
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Троянди з чудовим запахом, свіжі доставили в Чоп для соєї матусі. Дякую від щирого серця за виконану роботу.
Відмінний сервіс.Ми святкували День Народження у Львові.Букет став окрасою свята, доставлений вчасно і у відповідності із зображенням на сайті.Спасібо, що ви є!
Замовив своїй дівчині букет. Вона питала потім, де я купив такий шикарний букет, у нас в квіткових магазинах таких не продають. Замовив їй ще один, тепер чекаю реакції. Упевнений що і цей букет буде зроблений на всі 100%.
Вчуся і працюю у Києві, а батьки проживають у Никополі. Дуже сумую за ними. І як мені радісно, що можу на відстані поздоровити їх в праздники живими квітами та ласощами. Гарну справу робите для всіх нас. Успіхів та гарних клієнтів.
Велике спасибі за доставку букета "Симпатія" м. Хуст!
Спасибі працівникам вашої компанії за терплячі відповіді на мої дзвінки. Замовляв перший раз і сумнівався. Але все пройшло на відмінно. Спасибі!
Дякую магазину за відмінний сервіс та приємні ціни! Подзвонив в обід, а ввечері все було зроблено. Все сподобалося, і якість і квіти, дякую за працю і турботу!!! Буду замовляти тільки у uabuket !!!
Чарівний букет із ніжних троянд доставили для моєї коханої дівчини у Львові. Букет флористи оформили дуже гарно. Молодці, за що велика подяка.
Дякую за доставку. Це було круто. Дуже задоволена!!!
Дуже дякую за квіти для сестри, вони неперевершени! Було дуже приємно!