Квіти та рослини в букеті можуть відрізнятись від зображення продукту в інтернет-магазині залежно від сезону та наявності.
Композиція з білої хризантеми і ірисів. Найсвітліші і ніжні емоції викличе цей прекрасний букет.
Букет з гербер, альстромерій, хризантем і гіпсофіли. Шедевр, від якого неможливо відірвати погляд!
Букет із хризантем і альстромерій із зеленню в декоративній упаковці. Стійка композиція для подарунка без приводу!
Хотела порадовать маму в день рожденья, заказав ей букет роз. Оформила на сайте и оплатила. На почту мне пришло подтверждение заказа. Маме вручили роскошные розы! Спасибо вам ещё раз огромное за счастливую улыбку моей мамы!
Заказал букет роз и оплатил не выходя из офиса. А через 35 минут моя девушка уже с букетом! Огромное спасибо вам магазин цветов uabuket.com!!!
Замовив своїй дівчині букет. Вона питала потім, де я купив такий шикарний букет, у нас в квіткових магазинах таких не продають. Замовив їй ще один, тепер чекаю реакції. Упевнений що і цей букет буде зроблений на всі 100%.
Доставка квітів в Київі пройшла чудово. Доставили ідеальний букет і за вигідною ціною!
Велике дякую. Все доставили, все відмінно. Доставка правда була на пів години пізніше, але менеджери попередили мене, що кур'єр затримався в пробці.Це Київ,що поробиш! Але це прощається, оскільки букет був розкішним
Так как Муж служит решил зделал сюрприз на день влюбленых , заказал здесь будет . Букет шикарный ,цветы свежие . Но одно что чуть не приятно стало что муж просил записочку положить , но к сожалению в бекете ничего не было (
Я вперше замовляла доставку квітів, букет призначався мамі яка знаходилась в 1000 км від мене. Доставили в час, букет відмінної якості !!! Величезне дякую !!!! Тепер буду постійно користуватися вашими послугами.
Спасибі працівникам вашої компанії за терплячі відповіді на мої дзвінки. Замовляв перший раз і сумнівався. Але все пройшло на відмінно. Спасибі!
Доставка мого замовленя із червоних троянд в Дубровицях пройшло на 5+++. Не пошкодував, що оформив на вашому сайті доставку квітів! Рекомендую всім, жалкувати не будете!
Добридень! Мені потрібно було привітати іменинницю за пів доби до її народження. Замовлення в Луцьку було виконано вчасно, в період зазначеного часу, все чітко. Я дуже задоволена оперативністю і пунктуальністю! Тепер збираюся ще звернутися з кількома замовленнями. Процвітання вам і удачі!