Ніжний букет з різнобарвної еустоми підкорить своєю досконалістю з першого погляду. Композиція підійде романтичним натурам, яким не чужі яскраві ідеї і почуття наснаги. Букет стане прекрасним сюрпризом для будь-якого свята або просто як знак уваги.
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Хороший ассортимент, адекватные цены, приветливый персонал, удобный сайт и много способов оплаты. Заказываю здесь не первый раз, еще ни разу не подвели. Букеты стоят долго, курьер не опаздывает. Смело заказывайте цветы с доставкой! Магазин выполняет свою работу на все 100%
Заказал букет роз и оплатил не выходя из офиса. А через 35 минут моя девушка уже с букетом! Огромное спасибо вам магазин цветов uabuket.com!!!
Огромное спасибо за чудесный букетик из кустовых роз и гербер для моей мамы на день рождения. Отлично обученные менеджеры, ассортимент ошеломляющий и цены адекватные. Благодарю, что не подвели!
Велике спасибі за доставку букета "Симпатія" м. Хуст!
Дуже дякую за квіти для сестри, вони неперевершени! Було дуже приємно!
Дуже ніжний теплий букет доставили матусі в Апостолово. Дчкую.
Ви даруєте щастя!!! Дуже дякую за поздоровлення! Подруга на сьомому небі!!
Дуже Дякую Вам, за вашу роботу! У моєї ріднесенькой матусі вчора було день народження!!! Ви доставили букет її улюблених квітів. Все вийшло дуже зворушливо, дуже радісно і гідно! Спасибі !!
Дуже дякую магазину uabuket за доставку квітів! Букет був свіжий, і дуже нам сподобався!
Вчуся і працюю у Києві, а батьки проживають у Никополі. Дуже сумую за ними. І як мені радісно, що можу на відстані поздоровити їх в праздники живими квітами та ласощами. Гарну справу робите для всіх нас. Успіхів та гарних клієнтів.