Сонячний, життєрадісний букет немов спеціально створений для гарного настрою і передачі теплих емоцій. Букет складений з жовтих і білих хризантем і доповнений яскравими синьо-жовтими ірисами. Тільки завдяки фахівцям і сучасним технологіям вдалося об'єднати осінні та весняні квіти. Подарувати шматочок казки дуже просто і приємно.
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Я вперше замовляла доставку квітів, букет призначався мамі яка знаходилась в 1000 км від мене. Доставили в час, букет відмінної якості !!! Величезне дякую !!!! Тепер буду постійно користуватися вашими послугами.
Огромное спасибо за чудесный букетик из кустовых роз и гербер для моей мамы на день рождения. Отлично обученные менеджеры, ассортимент ошеломляющий и цены адекватные. Благодарю, что не подвели!
Хотела порадовать маму в день рожденья, заказав ей букет роз. Оформила на сайте и оплатила. На почту мне пришло подтверждение заказа. Маме вручили роскошные розы! Спасибо вам ещё раз огромное за счастливую улыбку моей мамы!
Ви подарували нам стільки радощі та щастя! Як невидимі феї робите добро! Усього доброго вам!
Добридень! Мені потрібно було привітати іменинницю за пів доби до її народження. Замовлення в Луцьку було виконано вчасно, в період зазначеного часу, все чітко. Я дуже задоволена оперативністю і пунктуальністю! Тепер збираюся ще звернутися з кількома замовленнями. Процвітання вам і удачі!
Спасибі працівникам вашої компанії за терплячі відповіді на мої дзвінки. Замовляв перший раз і сумнівався. Але все пройшло на відмінно. Спасибі!
Велике спасибі за доставку букета "Симпатія" м. Хуст!
Дякую магазину за відмінний сервіс та приємні ціни! Подзвонив в обід, а ввечері все було зроблено. Все сподобалося, і якість і квіти, дякую за працю і турботу!!! Буду замовляти тільки у uabuket !!!
Моя кохана, з якою я прожив не один десяток років, поїхала в Трускавець. А вчора у неї було День народження. Зробив їй сюрприз, замовив букет із гербер яскравий і кошик фруктів. Все доставили свіже і в чемному вигляді. Яка вона була радісна моя квіточка. Дякую за ваш сервіс.
Дякую за доставку в Хусті! Букет гарний та запашний