Вишукана простота - білосніжні напіврозпущені троянди з легким зеленуватим відтінком і глянцеві листя ледерварена. Зразок лаконічності і благородства, ця композиція не потребує додаткових прикрас, вона досконала і гармонійна, як всякий зразок класичного мистецтва. Замовлення троянд - кращий спосіб розповісти про ваші почуття!
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Дякую за доставку. Це було круто. Дуже задоволена!!!
Огромное спасибо за чудесный букетик из кустовых роз и гербер для моей мамы на день рождения. Отлично обученные менеджеры, ассортимент ошеломляющий и цены адекватные. Благодарю, что не подвели!
Дякую за доставку в Хусті! Букет гарний та запашний
Відмінний сервіс.Ми святкували День Народження у Львові.Букет став окрасою свята, доставлений вчасно і у відповідності із зображенням на сайті.Спасібо, що ви є!
Заказал букет роз и оплатил не выходя из офиса. А через 35 минут моя девушка уже с букетом! Огромное спасибо вам магазин цветов uabuket.com!!!
Хороший ассортимент, адекватные цены, приветливый персонал, удобный сайт и много способов оплаты. Заказываю здесь не первый раз, еще ни разу не подвели. Букеты стоят долго, курьер не опаздывает. Смело заказывайте цветы с доставкой! Магазин выполняет свою работу на все 100%
Я вперше замовляла доставку квітів, букет призначався мамі яка знаходилась в 1000 км від мене. Доставили в час, букет відмінної якості !!! Величезне дякую !!!! Тепер буду постійно користуватися вашими послугами.
Дуже дякую магазину uabuket за доставку квітів! Букет був свіжий, і дуже нам сподобався!
Замовив своїй дівчині букет. Вона питала потім, де я купив такий шикарний букет, у нас в квіткових магазинах таких не продають. Замовив їй ще один, тепер чекаю реакції. Упевнений що і цей букет буде зроблений на всі 100%.
Вчуся і працюю у Києві, а батьки проживають у Никополі. Дуже сумую за ними. І як мені радісно, що можу на відстані поздоровити їх в праздники живими квітами та ласощами. Гарну справу робите для всіх нас. Успіхів та гарних клієнтів.