Композиція в кошику складена з троянд ніжного персикового відтінку і гвоздик. Такий подарунок буде доречний як для жінки, так і для чоловіка!
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Велике спасибі за доставку букета "Симпатія" м. Хуст!
Троянди з чудовим запахом, свіжі доставили в Чоп для соєї матусі. Дякую від щирого серця за виконану роботу.
Хотела порадовать маму в день рожденья, заказав ей букет роз. Оформила на сайте и оплатила. На почту мне пришло подтверждение заказа. Маме вручили роскошные розы! Спасибо вам ещё раз огромное за счастливую улыбку моей мамы!
Доставка квітів в Київі пройшла чудово. Доставили ідеальний букет і за вигідною ціною!
Добридень! Мені потрібно було привітати іменинницю за пів доби до її народження. Замовлення в Луцьку було виконано вчасно, в період зазначеного часу, все чітко. Я дуже задоволена оперативністю і пунктуальністю! Тепер збираюся ще звернутися з кількома замовленнями. Процвітання вам і удачі!
Моя кохана, з якою я прожив не один десяток років, поїхала в Трускавець. А вчора у неї було День народження. Зробив їй сюрприз, замовив букет із гербер яскравий і кошик фруктів. Все доставили свіже і в чемному вигляді. Яка вона була радісна моя квіточка. Дякую за ваш сервіс.
Я з Канади, вже третій рік користуюся послугами вашої компанії, вітаю сестру в Луцьку. Дякую за терпіння в роботі з клієнтами, точну доставку і високу якість квітів. Спасибі дизайнерам за прекрасні букети! Дуже приємно, що нараховуєте знижкові бали! Успіхів вам і таких же красивих днів, як вся ваша продукція!
Дуже Дякую Вам, за вашу роботу! У моєї ріднесенькой матусі вчора було день народження!!! Ви доставили букет її улюблених квітів. Все вийшло дуже зворушливо, дуже радісно і гідно! Спасибі !!
Ви подарували нам стільки радощі та щастя! Як невидимі феї робите добро! Усього доброго вам!
Дякую магазину за відмінний сервіс та приємні ціни! Подзвонив в обід, а ввечері все було зроблено. Все сподобалося, і якість і квіти, дякую за працю і турботу!!! Буду замовляти тільки у uabuket !!!