Яскрава новорічна композиція з червоних троянд, білої гіпсофіли і хвої з декором, подарує гарний настрій і буде прекрасним подарунком для дорогих вам людей.
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Дякую за доставку в Хусті! Букет гарний та запашний
Я вперше замовляла доставку квітів, букет призначався мамі яка знаходилась в 1000 км від мене. Доставили в час, букет відмінної якості !!! Величезне дякую !!!! Тепер буду постійно користуватися вашими послугами.
Доставка букета квітів, замовленого мною з Варни, була проведена чітко, спасибі велике!
Дуже дякую магазину uabuket за доставку квітів! Букет був свіжий, і дуже нам сподобався!
Дуже дякую за квіти для сестри, вони неперевершени! Було дуже приємно!
Доставка квітів в Київі пройшла чудово. Доставили ідеальний букет і за вигідною ціною!
Спасибі величезне за ваші послуги, я замовляла доставку букета з Канади в Черкаську обл., все було доставлено вчасно і в найкращому вигляді.
Заказал букет роз и оплатил не выходя из офиса. А через 35 минут моя девушка уже с букетом! Огромное спасибо вам магазин цветов uabuket.com!!!
Ми вам дуже вдячні за доставку в місто Львів. Букет «Ніжність» був дуже гарний і вчасно доставлений. Ми дуже задоволені сервісом вашого магазина.
Дякую Вам за можливість порадувати людину на відстані. Робила замовлення з Італії з доставкою день в день в м. Луцьк. Багато компаній мені відмовили, але не Ви. Я почала сумніватися в якості виконання роботи. Дякую що не підвели, букет просто супер! Подруга задоволена, фотозвіт відправили