Цю композицію можна розглядати годинами. Тут зібрані різноманітні види квітів, різних сортів і відтінків. Але всі вони на рідкість добре поєднуються один з одним. Цілий кошик найніжніших квітів.
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Огромное спасибо за чудесный букетик из кустовых роз и гербер для моей мамы на день рождения. Отлично обученные менеджеры, ассортимент ошеломляющий и цены адекватные. Благодарю, что не подвели!
Дуже Дякую Вам, за вашу роботу! У моєї ріднесенькой матусі вчора було день народження!!! Ви доставили букет її улюблених квітів. Все вийшло дуже зворушливо, дуже радісно і гідно! Спасибі !!
Ви подарували нам стільки радощі та щастя! Як невидимі феї робите добро! Усього доброго вам!
Дуже дякую магазину uabuket за відмінний сервіс! Троянди були просто казкові!
Дякую за доставку. Це було круто. Дуже задоволена!!!
Только положительные впечатления. Букет из красных гербер и хризантем выше всяких похвал, огромная благодарность флористам. Заказывала букет с доставкой в Кременчуг. Цветы стоят до сих пор. У меня просто нет слов. Спасибо!
Вчуся і працюю в Києві, а батьки проживають в НІкополі. На ювілей спільного життя для них я замовила букет "Фатальна пристрасть". Батьки в мене добрі, веселі, юморні, самі найкращі в світі! Сюрприз мій їм дуже сподобався. Дякую за організацію в доставці букета.
Велике спасибі за доставку букета "Симпатія" м. Хуст!
Дуже дякую магазину uabuket за доставку квітів! Букет був свіжий, і дуже нам сподобався!
Ви даруєте щастя!!! Дуже дякую за поздоровлення! Подруга на сьомому небі!!