Шукайте ненав'язливий легкий букет? Правильний вибір. Подарувати дівчині гарний настрій дуже просто за допомогою квітів, а коли в букеті є орхідея, це буде довго нагадувати про її бравого лицаря. Орхідея в оточенні вірних підданих, як цариця ніжності і краси. Букет "Симпатію" хочеться дарувати кожен день, адже свято має оточувати нас постійно!
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Ідеальний букет доставили батькові в Жмеренкі!
Я з Канади, вже третій рік користуюся послугами вашої компанії, вітаю сестру в Луцьку. Дякую за терпіння в роботі з клієнтами, точну доставку і високу якість квітів. Спасибі дизайнерам за прекрасні букети! Дуже приємно, що нараховуєте знижкові бали! Успіхів вам і таких же красивих днів, як вся ваша продукція!
Ви подарували нам стільки радощі та щастя! Як невидимі феї робите добро! Усього доброго вам!
Дуже ніжний теплий букет доставили матусі в Апостолово. Дчкую.
Я вперше замовляла доставку квітів, букет призначався мамі яка знаходилась в 1000 км від мене. Доставили в час, букет відмінної якості !!! Величезне дякую !!!! Тепер буду постійно користуватися вашими послугами.
Дякую Вам за можливість порадувати людину на відстані. Робила замовлення з Італії з доставкою день в день в м. Луцьк. Багато компаній мені відмовили, але не Ви. Я почала сумніватися в якості виконання роботи. Дякую що не підвели, букет просто супер! Подруга задоволена, фотозвіт відправили
Добридень! Мені потрібно було привітати іменинницю за пів доби до її народження. Замовлення в Луцьку було виконано вчасно, в період зазначеного часу, все чітко. Я дуже задоволена оперативністю і пунктуальністю! Тепер збираюся ще звернутися з кількома замовленнями. Процвітання вам і удачі!
Спасибі працівникам вашої компанії за терплячі відповіді на мої дзвінки. Замовляв перший раз і сумнівався. Але все пройшло на відмінно. Спасибі!
Замовив своїй дівчині букет. Вона питала потім, де я купив такий шикарний букет, у нас в квіткових магазинах таких не продають. Замовив їй ще один, тепер чекаю реакції. Упевнений що і цей букет буде зроблений на всі 100%.
Дякую за доставку. Це було круто. Дуже задоволена!!!