Букет з білої української троянди, рожевої кущової троянди і фіолетової еустоми з ніжним ароматом. Прекрасний квітковий подарунок без приводу, символ ніжних почуттів і доброго ставлення!
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Добридень! Мені потрібно було привітати іменинницю за пів доби до її народження. Замовлення в Луцьку було виконано вчасно, в період зазначеного часу, все чітко. Я дуже задоволена оперативністю і пунктуальністю! Тепер збираюся ще звернутися з кількома замовленнями. Процвітання вам і удачі!
Вчуся і працюю в Києві, а батьки проживають в НІкополі. На ювілей спільного життя для них я замовила букет "Фатальна пристрасть". Батьки в мене добрі, веселі, юморні, самі найкращі в світі! Сюрприз мій їм дуже сподобався. Дякую за організацію в доставці букета.
Я вперше замовляла доставку квітів, букет призначався мамі яка знаходилась в 1000 км від мене. Доставили в час, букет відмінної якості !!! Величезне дякую !!!! Тепер буду постійно користуватися вашими послугами.
Так как Муж служит решил зделал сюрприз на день влюбленых , заказал здесь будет . Букет шикарный ,цветы свежие . Но одно что чуть не приятно стало что муж просил записочку положить , но к сожалению в бекете ничего не было (
Дуже Дякую Вам, за вашу роботу! У моєї ріднесенькой матусі вчора було день народження!!! Ви доставили букет її улюблених квітів. Все вийшло дуже зворушливо, дуже радісно і гідно! Спасибі !!
Дуже ніжний теплий букет доставили матусі в Апостолово. Дчкую.
Доставка квітів в Київі пройшла чудово. Доставили ідеальний букет і за вигідною ціною!
Вчуся і працюю у Києві, а батьки проживають у Никополі. Дуже сумую за ними. І як мені радісно, що можу на відстані поздоровити їх в праздники живими квітами та ласощами. Гарну справу робите для всіх нас. Успіхів та гарних клієнтів.
Велике спасибі за доставку букета "Симпатія" м. Хуст!
Дякую за доставку букетв в Марганець. Мама дуже задоволена.