Ансамбль в гарячих тонах. Червоні троянди, помаранчева фрезія і зелене листя Салала зібрані в теплу композицію. Букет Золото інків висловлює повагу, захоплення, вдячність і інші сильні почуття. Даруйте дорогим Вам людям тільки найкраще.
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Дуже дякую за квіти для сестри, вони неперевершени! Було дуже приємно!
Троянди з чудовим запахом, свіжі доставили в Чоп для соєї матусі. Дякую від щирого серця за виконану роботу.
Я з Канади, вже третій рік користуюся послугами вашої компанії, вітаю сестру в Луцьку. Дякую за терпіння в роботі з клієнтами, точну доставку і високу якість квітів. Спасибі дизайнерам за прекрасні букети! Дуже приємно, що нараховуєте знижкові бали! Успіхів вам і таких же красивих днів, як вся ваша продукція!
Велике спасибі за доставку букета "Симпатія" м. Хуст!
Спасибі величезне за ваші послуги, я замовляла доставку букета з Канади в Черкаську обл., все було доставлено вчасно і в найкращому вигляді.
Хороший ассортимент, адекватные цены, приветливый персонал, удобный сайт и много способов оплаты. Заказываю здесь не первый раз, еще ни разу не подвели. Букеты стоят долго, курьер не опаздывает. Смело заказывайте цветы с доставкой! Магазин выполняет свою работу на все 100%
Ми вам дуже вдячні за доставку в місто Львів. Букет «Ніжність» був дуже гарний і вчасно доставлений. Ми дуже задоволені сервісом вашого магазина.
Велике дякую. Все доставили, все відмінно. Доставка правда була на пів години пізніше, але менеджери попередили мене, що кур'єр затримався в пробці.Це Київ,що поробиш! Але це прощається, оскільки букет був розкішним
Спасибі працівникам вашої компанії за терплячі відповіді на мої дзвінки. Замовляв перший раз і сумнівався. Але все пройшло на відмінно. Спасибі!
Доставка квітів в Київі пройшла чудово. Доставили ідеальний букет і за вигідною ціною!