Оригінальний букет, який символізує 2 протилежності в кожному з нас, а також у відносинах. Червоний - вогонь, пристрасть. Білий - чисте почуття, повага.
Будьте оригінальні - біколорний букет для привередлевіх дам.
Красива упаковка підкреслює контраст і надає завершеність композиції.
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Дякую за доставку в Хусті! Букет гарний та запашний
Вчуся і працюю в Києві, а батьки проживають в НІкополі. На ювілей спільного життя для них я замовила букет "Фатальна пристрасть". Батьки в мене добрі, веселі, юморні, самі найкращі в світі! Сюрприз мій їм дуже сподобався. Дякую за організацію в доставці букета.
Дякую за доставку. Це було круто. Дуже задоволена!!!
Відмінний сервіс.Ми святкували День Народження у Львові.Букет став окрасою свята, доставлений вчасно і у відповідності із зображенням на сайті.Спасібо, що ви є!
Доставка мого замовленя із червоних троянд в Дубровицях пройшло на 5+++. Не пошкодував, що оформив на вашому сайті доставку квітів! Рекомендую всім, жалкувати не будете!
Ви подарували нам стільки радощі та щастя! Як невидимі феї робите добро! Усього доброго вам!
Дуже дякую магазину uabuket за доставку квітів! Букет був свіжий, і дуже нам сподобався!
Ідеальний букет доставили батькові в Жмеренкі!
Дуже дякую магазину uabuket за відмінний сервіс! Троянди були просто казкові!
Дуже Дякую Вам, за вашу роботу! У моєї ріднесенькой матусі вчора було день народження!!! Ви доставили букет її улюблених квітів. Все вийшло дуже зворушливо, дуже радісно і гідно! Спасибі !!