Пані люблять квіти і солодощі, що б вони не говорили. А коли квіти так красиво підібрані і оформлені - злочин не подарувати їх. Ніжні троянди, яскраві гербери, тендітна еустома і крилата альстромерія - маленьке свято для особливої людини.
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Дякую за доставку букетв в Марганець. Мама дуже задоволена.
Дуже дякую за квіти для сестри, вони неперевершени! Було дуже приємно!
Дуже дякую магазину uabuket за доставку квітів! Букет був свіжий, і дуже нам сподобався!
Дякую за доставку. Це було круто. Дуже задоволена!!!
Вчуся і працюю у Києві, а батьки проживають у Никополі. Дуже сумую за ними. І як мені радісно, що можу на відстані поздоровити їх в праздники живими квітами та ласощами. Гарну справу робите для всіх нас. Успіхів та гарних клієнтів.
Только положительные впечатления. Букет из красных гербер и хризантем выше всяких похвал, огромная благодарность флористам. Заказывала букет с доставкой в Кременчуг. Цветы стоят до сих пор. У меня просто нет слов. Спасибо!
Огромное спасибо за чудесный букетик из кустовых роз и гербер для моей мамы на день рождения. Отлично обученные менеджеры, ассортимент ошеломляющий и цены адекватные. Благодарю, что не подвели!
Дякую за доставку в Хусті! Букет гарний та запашний
Доставка мого замовленя із червоних троянд в Дубровицях пройшло на 5+++. Не пошкодував, що оформив на вашому сайті доставку квітів! Рекомендую всім, жалкувати не будете!
Ви подарували нам стільки радощі та щастя! Як невидимі феї робите добро! Усього доброго вам!